Publicerad igår

1-rums lägenhet på 46m² i Säffle

Kungsgatan, 661 30 Säffle, Sweden

5 369 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

höglunda, säffle, värmland

Hyresrätt på Billerudsgatan 32 D i Säffle med 1 rum (46 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

46 m²

Pris

5 369 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

117 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsgatan, 661 30 Säffle, Sweden

Laddar karta