Publicerad idag

3-rums lägenhet på 85m² i Ljungby

Ågårdsvägen 14, 341 40 Ljungby, Sweden

11 659 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hjortsberg, ljungby, kronoberg

Hyresrätt på Ågårdsvägen 14 B i Ljungby med 3 rum (85 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

85 m²

Pris

11 659 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

137 kr

Karta

Annonsen ligger på Ågårdsvägen 14, 341 40 Ljungby, Sweden

Laddar karta