Publicerad idag

1-rums lägenhet på 24m² i Malmö

Eriksfältsgatan 16a, 16b, 214 31 Malmö, Sweden

5 881 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

heleneholm, malmö, skåne

Hyresrätt på Eriksfältsgatan 16 A i Malmö med 1 rum (24 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

24 m²

Pris

5 881 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

245 kr

Karta

Annonsen ligger på Eriksfältsgatan 16a, 16b, 214 31 Malmö, Sweden

Laddar karta