Publicerad för 6 dagar sedan

3-rums lägenhet på 76m² i Hässleholm

Transportgatan, 281 52 Hässleholm, Sweden

12 278 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hässleholm, skåne

Hyresrätt på Transportgatan 18 E i Hässleholm med 3 rum (76 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

12 278 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

162 kr

Karta

Annonsen ligger på Transportgatan, 281 52 Hässleholm, Sweden

Laddar karta