Publicerad för 2 dagar sedan
Finjagatan, 281 52 Hässleholm, Sweden
9 573 kr / månad
Hyresrätt på Finjagatan 1A i Hässleholm med 3 rum (70 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Finjagatan 1A i Hässleholm med 3 rum (70 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
70 m²
Pris
9 573 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
137 kr
Annonsen ligger på Finjagatan, 281 52 Hässleholm, Sweden
Laddar karta