Publicerad idag

3-rums lägenhet på 81m² i Jordbro

Sandstensvägen 74, 137 64 Jordbro, Sweden

11 636 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

haninge, jordbro, stockholm

Hyresrätt på Sandstensvägen 74 i Haninge med 3 rum (81 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

11 636 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Sandstensvägen 74, 137 64 Jordbro, Sweden

Laddar karta