Publicerad för 2 dagar sedan
Midgårdsvägen 26, 136 46 Handen, Sweden
10 016 kr / månad
Centrala 1a i Handen. Nära till både köpcentrum, resturanger, pendeltåg , och natur. 20 minuter in till stan. 6 månader med stor chans med förlängning.
Centrala 1a i Handen. Nära till både köpcentrum, resturanger, pendeltåg , och natur.
20 minuter in till stan. 6 månader med stor chans med förlängning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
25 m²
Pris
10 016 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
01-06-2026
Pris per m²
401 kr
Midgårdsvägen 26, 136 46 Handen, Sweden
Laddar karta