Publicerad idag

4-rums lägenhet på 80m² i Göteborg

Sandeslätt, 424 34 Gothenburg, Sweden

7 721 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hammarkullen, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Sandeslätt 57 i Göteborg med 4 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

80 m²

Pris

7 721 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

97 kr

Karta

Annonsen ligger på Sandeslätt, 424 34 Gothenburg, Sweden

Laddar karta