Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 27m² i Hallstahammar

Surbrunnsvägen, 734 30 Hallstahammar, Sweden

3 879 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hallstahammar, västmanland

Hyresrätt på Surbrunnsvägen 8 E i Hallstahammar med 1 rum (27 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

27 m²

Pris

3 879 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Surbrunnsvägen, 734 30 Hallstahammar, Sweden

Laddar karta