693 70, Sweden
5 958 kr / månad
I Idyllen Åtorp som ligger ca 16 km från Degerfors finns stora naturområden i området. Närhet till fin natur och Letälven som slingrar sig igenom det lilla samhället. Våra fastigheter på Hagvägen ligger i centrala Åtorp med gångavstånd till bl a matbutiken, skola och förskola.
I Idyllen Åtorp som ligger ca 16 km från Degerfors finns stora naturområden i området. Närhet till fin natur och Letälven som slingrar sig igenom det lilla samhället.
Våra fastigheter på Hagvägen ligger i centrala Åtorp med gångavstånd till bl a matbutiken, skola och förskola.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
51 m²
Pris
5 958 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
117 kr
Annonsen ligger på 693 70, Sweden
Laddar karta