Publicerad igår

2-rums lägenhet på 50m² i Stockholm

Getfotsvägen 74, 122 46 Stockholm, Sweden

7 350 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

gubbängen, stockholm

Hyresrätt på Getfotsvägen 74 i Stockholm med 2 rum (50 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

7 350 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

147 kr

Karta

Annonsen ligger på Getfotsvägen 74, 122 46 Stockholm, Sweden

Laddar karta