Publicerad för 5 dagar sedan

3-rums lägenhet på 74m² i Eskilstuna

Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

8 204 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

gamla staden, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Årbygatan 11 i Eskilstuna med 3 rum (74 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

74 m²

Pris

8 204 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta