Publicerad för 4 dagar sedan

4-rums lägenhet på 88m² i Eskilstuna

Årbylundsgatan 6, 633 44 Eskilstuna, Sweden

13 225 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

gamla staden, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Årbylundsgatan 3 i Eskilstuna med 4 rum (88 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

88 m²

Pris

13 225 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Årbylundsgatan 6, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta