Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 81m² i Eskilstuna

Fristadsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

7 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

gamla staden, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Årbygatan 25 B i Eskilstuna med 3 rum (81 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

7 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Fristadsgatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta