Publicerad idag

2-rums lägenhet på 54m² i Göteborg

Nymilsgatan 26, 421 70 Gothenburg, Sweden

10 221 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

flatås, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Nymilsgatan 26 i Göteborg med 2 rum (54 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

54 m²

Pris

10 221 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

189 kr

Karta

Annonsen ligger på Nymilsgatan 26, 421 70 Gothenburg, Sweden

Laddar karta