3-rums lägenhet på 82m² i Falköping

Dotorpsgatan 67b, 521 34 Falköping, Sweden

10 759 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

falköping, västra götaland

Hyresrätt på Dotorpsgatan 67 B i Falköping med 3 rum (82 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

10 759 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

131 kr

Karta

Annonsen ligger på Dotorpsgatan 67b, 521 34 Falköping, Sweden

Laddar karta