Publicerad idag

3-rums lägenhet på 83m² i Bromölla

Fäladsvägen, 295 32 Bromölla, Sweden

7 249 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

Fäladsvägen 4P

Efter inflyttning kommer köksgolvet att bytas. På Fäladsvägen 4 bor du i ett tvåvåningshus med uteplats eller balkong. Här finns lägenheter med allt från 2-4 rum. Garage och p-plats kan hyras i området. Förråd finns i nära anslutning till fastigheten. Gemensam tvättstuga finns i området.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

83 m²

Pris

7 249 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Balkong

Ja

Garage

Ja

Pris per m²

87 kr

Karta

Annonsen ligger på Fäladsvägen, 295 32 Bromölla, Sweden

Laddar karta