Publicerad idag

3-rums lägenhet på 80m² i Eslöv

Eslövs muslimska kulturförening, Vålarödsvägen 8, 241 39 Eslöv, Sweden

8 106 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

eslöv, skåne

Hyresrätt på Vålarödsvägen 8 C i Eslöv med 3 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

8 106 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

101 kr

Karta

Annonsen ligger på Eslövs muslimska kulturförening, Vålarödsvägen 8, 241 39 Eslöv, Sweden

Laddar karta