Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 80m² i Eskilstuna

Skrinnarvägen, 633 63 Eskilstuna, Sweden

8 718 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Skrinnarvägen 14 i Eskilstuna med 3 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

8 718 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

109 kr

Karta

Annonsen ligger på Skrinnarvägen, 633 63 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta