Publicerad idag

1-rums lägenhet på 54m² i Eskilstuna

Eskilsgatan 14, 633 56 Eskilstuna, Sweden

5 566 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Eskilsgatan 14, 1 rok seniorboende

Den här bostaden erbjuds utan köpoäng. (Läs mer om Bostad direkt under Vanliga frågor). En praktisk och trevlig lägenhet med balkong, ett rum med kök och badrum. Den här lägenheten är ett seniorboende och är särskilt avsedd för personer som är 65 år eller äldre. Det finns anpassningar för att underlätta vardagen så som att trösklar kan vara helt borta/låga, dörröppningar är bredare och det finns hiss i fastigheten.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

54 m²

Pris

5 566 kr

Pris per m²

103 kr

Karta

Annonsen ligger på Eskilsgatan 14, 633 56 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta