Publicerad idag

4-rums lägenhet på 81m² i Täby

unnamed road, 183 36 Täby, Sweden

19 495 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ensta, täby, stockholm

Hyresrätt på Stockholmsvägen 158D i Täby med 4 rum (81 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

81 m²

Pris

19 495 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

241 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 183 36 Täby, Sweden

Laddar karta