Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 52m² i Helsingborg

Nicolaiskolan, Södra Stenbocksgatan, 252 48 Helsingborg, Sweden

8 667 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

eneborg, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Skånegatan 21 i Helsingborg med 2 rum (52 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

8 667 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

167 kr

Karta

Annonsen ligger på Nicolaiskolan, Södra Stenbocksgatan, 252 48 Helsingborg, Sweden

Laddar karta