2-rums lägenhet på 55m² i Vallentuna

Ekebyvägen, 186 34 Vallentuna, Sweden

13 577 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ekeby, vallentuna, stockholm

Hyresrätt på Ekebyvägen 38 i Vallentuna med 2 rum (55 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

13 577 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

247 kr

Karta

Annonsen ligger på Ekebyvägen, 186 34 Vallentuna, Sweden

Laddar karta