Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 80m² i Butbro

Bävervägen 9, 612 45 Butbro, Sweden

9 893 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

dunderbacken, finspång, finspång, östergötland

Hyresrätt på Bävervägen 9 B i FINSPÅNG med 3 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

9 893 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Bävervägen 9, 612 45 Butbro, Sweden

Laddar karta