Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 40m² i Delsbo

Björkgatan 13, 824 70 Delsbo, Sweden

3 961 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

delsbo, gävleborg, hudiksvall

Hyresrätt på Björkgatan 13 i DELSBO med 1 rum (40 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

3 961 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

99 kr

Karta

Annonsen ligger på Björkgatan 13, 824 70 Delsbo, Sweden

Laddar karta