2-rums lägenhet på 54m² i Charlottenberg

Kyrkogatan 5, 673 22 Charlottenberg, Sweden

5 398 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

charlottenberg, värmland, eda

Hyresrätt på Per Anderssons Väg 5 A i Charlottenberg med 2 rum (54 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

54 m²

Pris

5 398 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

100 kr

Karta

Annonsen ligger på Kyrkogatan 5, 673 22 Charlottenberg, Sweden

Laddar karta