Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 59m² i Charlottenberg

Charlottenbergsvägen 5C, 673 22 Charlottenberg, Sweden

5 639 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

charlottenberg, värmland, eda

Hyresrätt på Charlottenbergsvägen 5 C i Charlottenberg med 2 rum (59 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

59 m²

Pris

5 639 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Charlottenbergsvägen 5C, 673 22 Charlottenberg, Sweden

Laddar karta