Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 78m² i Charlottenberg

Björkstigen 2, 673 22 Charlottenberg, Sweden

7 599 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

charlottenberg, värmland, eda

Hyresrätt på Björkstigen 2 A i Charlottenberg med 3 rum (78 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

7 599 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

97 kr

Karta

Annonsen ligger på Björkstigen 2, 673 22 Charlottenberg, Sweden

Laddar karta