Publicerad igår

2-rums lägenhet på 43m² i Skellefteå

Södra Lasarettsvägen 17, 931 32 Skellefteå, Sweden

8 920 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

centrum, skellefteå, västerbotten

Hyresrätt på S Lasarettsvägen 17 i Skellefteå med 2 rum (43 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

8 920 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

207 kr

Karta

Annonsen ligger på Södra Lasarettsvägen 17, 931 32 Skellefteå, Sweden

Laddar karta