Publicerad idag
Bäckgatan, 930 47 Byske, Sweden
11 402 kr / månad
Hyresrätt på Bäckgatan 11 C i Byske med 3 rum (67 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
67 m²
Pris
11 402 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
170 kr
Annonsen ligger på Bäckgatan, 930 47 Byske, Sweden
Laddar karta