Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 41m² i Burträsk

Skolgatan, Burträsk, Sweden

4 353 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

burträsk, västerbotten, skellefteå

Hyresrätt på Skolgatan 20 i Burträsk med 1 rum (41 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

41 m²

Pris

4 353 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på Skolgatan, Burträsk, Sweden

Laddar karta