Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 63m² i Gävle

Hagtornsgatan 6A, 802 82 Gävle, Sweden

7 614 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

brynäs, gävleborg

Hyresrätt på Hagtornsgatan 6 A i Gävle med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

7 614 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

121 kr

Karta

Annonsen ligger på Hagtornsgatan 6A, 802 82 Gävle, Sweden

Laddar karta