Publicerad idag

3-rums lägenhet på 72m² i Gävle

Södra Hospitalsgatan 11A, 802 80 Gävle, Sweden

11 025 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

brynäs, gävleborg

Hyresrätt på Södra Hospitalsgatan 11 A i Gävle med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

11 025 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Södra Hospitalsgatan 11A, 802 80 Gävle, Sweden

Laddar karta