2-rums lägenhet på 63m² i Broby

Bödkaregatan, 289 41 Broby, Sweden

11 200 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

broby, skåne, östra göinge

Hyresrätt på Östra Järnvägsgatan 14 D i BROBY med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

11 200 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

178 kr

Karta

Annonsen ligger på Bödkaregatan, 289 41 Broby, Sweden

Laddar karta