Publicerad idag

3-rums lägenhet på 61m² i Bro

Sparres väg 19, 197 37 Bro, Sweden

8 655 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bro, stockholm, upplandsbro

Hyresrätt på Sparres väg 22 i Bro med 3 rum (61 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

61 m²

Pris

8 655 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Sparres väg 19, 197 37 Bro, Sweden

Laddar karta