Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 98m² i Nyköping

Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden

12 175 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

brandkärr, nyköping, södermanland

Hyresrätt på Mariebergsvägen 43 i Nyköping med 4 rum (98 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

98 m²

Pris

12 175 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden

Laddar karta