Publicerad för 6 dagar sedan

1-rums lägenhet på 33m² i Mölndal

Pomonagatan 3A, 431 41 Mölndal, Sweden

5 014 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bosgården, mölndal, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Pomonagatan 3 A i Mölndal med 1 rum (33 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

33 m²

Pris

5 014 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

152 kr

Karta

Annonsen ligger på Pomonagatan 3A, 431 41 Mölndal, Sweden

Laddar karta