Publicerad idag

3-rums lägenhet på 69m² i Borås

Rundeln 12A, 504 32 Borås, Sweden

7 640 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

borås, västra götaland

Hyresrätt på Rundeln 12 A i Borås med 3 rum (69 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

69 m²

Pris

7 640 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Rundeln 12A, 504 32 Borås, Sweden

Laddar karta