Publicerad idag

3-rums lägenhet på 70m² i Göteborg

Topasgatan 16, 421 48 Gothenburg, Sweden

7 350 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Boplats Väst - Lägenhet Topasgatan 16

landlord’s description lägenheten annonseras med inkomstkrav, för att få skriva kontrakt behöver du kunna uppvisa inkomst av tjänst, pension, studiemedel och/eller a-kassa. visning utförs av bostadsbolagets personal. click here to read the landlord's rental rules. description of the area tänk att ha en lägenhet med havsutsikt. i tynnered vaknar du upp med badstränder på cykelavstånd och från några av lägenheterna kan du faktiskt se havet. frölunda torg ligger minst lika nära, som är ett av regionens mest välsorterade köpcentrum med ett brett utbud av livsmedel, apotek och massor av specialbutiker. här finns även frölunda kulturhus med teater, bibliotek, simhall och utställningshall. kulturella aktiviteter anordnas för alla åldrar året om. floor plan 3 rum och kök magnify floor plan apartment properties balcony parking possible to rent tv via fibernät fransk balkong bredbandsuttag fiber el ingår ej included in the rent heating hot water cold water

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

7 350 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Balkong

Ja

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Topasgatan 16, 421 48 Gothenburg, Sweden

Laddar karta