Publicerad idag
Klimatgatan 59, 417 29 Gothenburg, Sweden
7 716 kr / månad
landlord’s description nu har vi en välplanerad lägenhet att publicera med 2 balkonger en inglasad och en vanlig. i detta område har man ett brett grönområde alldeles in på knuten. det är bra kommunikationer med både bussar och spårvagnar. här finns både parkeringar och parkering i parkeringsdäck att hyra, det gör ni på vår hemsida. lägenheten annonseras med inkomstkrav. för att få skriva kontrakt behöver du kunna uppvisa anställningsbevis och senaste lönespecifikation. finns inte anställningsbevis godkänner vi beslut om a-kassa, csn eller pension. click here to read the landlord's rental rules. description of the area att bo i länsmansgården på hisingen ger närhet till både staden de stora naturområdena som omger stadsdelen. ljusa, fina fasader och välkomnande entréer möter besökaren på daggdroppegatan och klimatgatan. mellan husen finns generösa grönområden med plats för lek och umgänge. på länsmanstorget finns livsmedelsaffär samt viss övrig service. i stadsdelens södra ände vid sjön svarte mosse hittar du löpspår och naturstigar. floor plan 3 rum och kök magnify floor plan apartment properties bathtub balcony kitchen vardagsrum sovrum badrum toalett elström ingår ej klädkammare tv via fibernät inglasad balkong bredbandsuttag fiber rökfri lägenhet included in the rent heating hot water cold water
landlord’s description nu har vi en välplanerad lägenhet att publicera med 2 balkonger en inglasad och en vanlig. i detta område har man ett brett grönområde alldeles in på knuten. det är bra kommunikationer med både bussar och spårvagnar. här finns både parkeringar och parkering i parkeringsdäck att hyra, det gör ni på vår hemsida. lägenheten annonseras med inkomstkrav. för att få skriva kontrakt behöver du kunna uppvisa anställningsbevis och senaste lönespecifikation. finns inte anställningsbevis godkänner vi beslut om a-kassa, csn eller pension. click here to read the landlord's rental rules. description of the area att bo i länsmansgården på hisingen ger närhet till både staden de stora naturområdena som omger stadsdelen.
ljusa, fina fasader och välkomnande entréer möter besökaren på daggdroppegatan och klimatgatan. mellan husen finns generösa grönområden med plats för lek och umgänge. på länsmanstorget finns livsmedelsaffär samt viss övrig service. i stadsdelens södra ände vid sjön svarte mosse hittar du löpspår och naturstigar. floor plan 3 rum och kök magnify floor plan apartment properties bathtub balcony kitchen vardagsrum sovrum badrum toalett elström ingår ej klädkammare tv via fibernät inglasad balkong bredbandsuttag fiber rökfri lägenhet included in the rent heating hot water cold water
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
74 m²
Pris
7 716 kr
Pris per m²
104 kr
Annonsen ligger på Klimatgatan 59, 417 29 Gothenburg, Sweden
Laddar karta