Publicerad idag
Centrum, Göteborg, Sweden
6 079 kr / månad
landlord’s description tvårumslägenhet belägen på våning 3 av 4. badrummet är helkaklat och utrustat med badkar. köket har gasspis och lägenheten är utrustad med säkerhetsdörr. . parkeringsplatser finns lediga i området och kan sökas via poseidons hemsida efter inflyttning. hyran avser 2025 års nivå. click here to read the landlord's rental rules. description of the area våra fyravåningshus i johanneberg ligger centralt, lugnt och lummigt i ett område med gott om parker och grönområden. området gränsar till chalmers tekniska högskola och husen har ett öppet och soligt läge. i området finns flera mindre butiker och det är inte långt till friluftsområdet mossen. johannebergs centrala läge och goda kommunikationer ger tillgång till göteborgs stadskärnas hela utbud av shopping, service, nöjen och kommunikation. floor plan 2 rum och kök magnify floor plan apartment properties shower kitchen vardagsrum sovrum säkerhetsdörr tv via fibernät badrum bredbandsuttag fiber elström ingår ej rökfri lägenhet included in the rent heating hot water cold water
landlord’s description tvårumslägenhet belägen på våning 3 av 4. badrummet är helkaklat och utrustat med badkar. köket har gasspis och lägenheten är utrustad med säkerhetsdörr. . parkeringsplatser finns lediga i området och kan sökas via poseidons hemsida efter inflyttning. hyran avser 2025 års nivå. click here to read the landlord's rental rules. description of the area våra fyravåningshus i johanneberg ligger centralt, lugnt och lummigt i ett område med gott om parker och grönområden. området gränsar till chalmers tekniska högskola och husen har ett öppet och soligt läge.
i området finns flera mindre butiker och det är inte långt till friluftsområdet mossen. johannebergs centrala läge och goda kommunikationer ger tillgång till göteborgs stadskärnas hela utbud av shopping, service, nöjen och kommunikation. floor plan 2 rum och kök magnify floor plan apartment properties shower kitchen vardagsrum sovrum säkerhetsdörr tv via fibernät badrum bredbandsuttag fiber elström ingår ej rökfri lägenhet included in the rent heating hot water cold water
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
44 m²
Pris
6 079 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Parkering
Ja
Pris per m²
138 kr
Annonsen ligger på Centrum, Göteborg, Sweden
Laddar karta