Publicerad idag

1-rums lägenhet på 34m² i Bollnäs

unnamed road, 821 41 Bollnäs, Sweden

5 305 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bollnäs, gävleborg

Hyresrätt på Granbergshöjden 2V i Bollnäs med 1 rum (34 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

34 m²

Pris

5 305 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

156 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 821 41 Bollnäs, Sweden

Laddar karta