Publicerad idag
Skolgatan 10A, 384 31 Blomstermåla, Sweden
5 325 kr / månad
Hyresrätt på Skolgatan 10 A i Blomstermåla med 2 rum (59 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Skolgatan 10 A i Blomstermåla med 2 rum (59 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
59 m²
Pris
5 325 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
90 kr
Annonsen ligger på Skolgatan 10A, 384 31 Blomstermåla, Sweden
Laddar karta