Publicerad idag

4-rums lägenhet på 104m² i Bergsjö

Alvägen 4A, 820 70 Bergsjö, Sweden

10 821 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bergsjö, bergsjö, gävleborg, nordanstig

Hyresrätt på Alvägen 4 A, Nyprod. i BERGSJÖ med 4 rum (104 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

104 m²

Pris

10 821 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Alvägen 4A, 820 70 Bergsjö, Sweden

Laddar karta