Publicerad idag

2-rums lägenhet på 63m² i Norrköping

S:t Persgatan 72, 602 33 Norrköping, Sweden

7 720 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

berget, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på S:t Persgatan 72 i NORRKÖPING med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

7 720 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

123 kr

Karta

Annonsen ligger på S:t Persgatan 72, 602 33 Norrköping, Sweden

Laddar karta