Publicerad idag
Söderleden 39A, 587 36 Linköping, Sweden
7 329 kr / månad
Hyresrätt på Söderleden 39A i Linköping med 1 rum (35 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Söderleden 39A i Linköping med 1 rum (35 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
35 m²
Pris
7 329 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
209 kr
Annonsen ligger på Söderleden 39A, 587 36 Linköping, Sweden
Laddar karta