Publicerad för 5 dagar sedan

3-rums lägenhet på 79m² i Arboga

Nästkvarnsgatan, 732 34 Arboga, Sweden

10 629 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

arboga, västmanland

Hyresrätt på Lundborgsesplanaden 12 B i Arboga med 3 rum (79 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

79 m²

Pris

10 629 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

135 kr

Karta

Annonsen ligger på Nästkvarnsgatan, 732 34 Arboga, Sweden

Laddar karta