3-rums lägenhet på 64m² i Skellefteå

Strömsörgatan, 931 78 Skellefteå, Sweden

10 732 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-01-2026

apartmentfor rent in Strömsörgatan 11 B, Skellefteå, 931 34

Ort: Skellefteå Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Tillträde: Enligt överenskommelse Byggt: 2020 Våningsplan: 4 Dagar publicerad: 0 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Balkongtypen är vanlig Hiss finns Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Kallvatten ingår/ej varmvatten Rökförbud råder i hela fastigheten Två balkonger Tvättmöjligheter: I samma hus Väderstreck Väster- och österläge på balkong Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

64 m²

Pris

10 732 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-01-2026

Hiss

Ja

Balkong

Ja

Pris per m²

168 kr

Karta

Annonsen ligger på Strömsörgatan, 931 78 Skellefteå, Sweden

Laddar karta