2-rums lägenhet på 56m² i Bureå

Norra Kustvägen, 932 51 Bureå, Sweden

10 124 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartmentfor rent in N Kustvägen 39 C, Bureå, 932 51

Ort: Bureå Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Byggt: 2024 Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 160 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Balkong finns Balkongtypen är vanlig Förrådets placering Finns i separat byggnad Hiss saknas Hushållsel ingår ej Hustyp: Loftgångshus Hyreslägenhet IMD lgh Mätning o debitering varm- och kallvatten Internetanslutning finns Kombinerad tvätt/tork och diskmaskin finns Tvättmöjligheter: I badrum (hg betalar el själv) Varm- och kallvatten ingår ej Väderstreck: Söderläge på balkong/uteplats Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

10 124 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Hiss

Ja

Balkong

Ja

Pris per m²

181 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Kustvägen, 932 51 Bureå, Sweden

Laddar karta