Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 61m² i Göteborg

Wahlbergsgatan 1, 416 72 Gothenburg, Sweden

7 630 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment for rent in Wahlbergsgatan 1, Göteborg, Göteborg Bagaregården Wahlberg, Kransen

Bosparande medlemmar i HSB har förtur. Våra bosparare mellan 18 och 29 år har förtur till våra ettor och tvåor. Du får tacka nej till högst fem erbjudanden under en sexmånadersperiod. Tackar du nej 5 gånger blir du spärrad från att söka fler lägenheter under nästkommande sex månader. Blir du erbjuden en lägenhet och inte svarar likställs detta med att du svarar nej. När du har anmält intresse till denna lägenhet kan du följa din ansökan genom att logga in på Mitt HSB – . Under din profil kan du klicka i att du vill ha notifieringar och därmed få e-post när det sker någon förändring i din intresseanmälan. Se till att du har rätt telefonnummer och e-postadress angiven i Mitt HSB så att du inte missar någon viktig information.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

61 m²

Pris

7 630 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

På landet

Ja

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Wahlbergsgatan 1, 416 72 Gothenburg, Sweden

Laddar karta